top of page

Serum for reaktiv og irritert hud som bidrar til å lindre rødhet, tørrhet, kløe, svie og stramhet. Serumet tilfører fukt og styrker hudens fuktbarriere, slik at huden føles roligere og mer komfortabel. Det kan brukes både i ansiktet og på kroppen.

 

Kolloidalt havremel bidrar til å lindre kløe og redusere følelsen av stramhet. Et kjølende kompleks med nordlig trøffelsoppekstrakt gir komfort, mens innkapslet kalsium, physalis, bisabolol og ingefær støtter hudens fuktbarriere.

 

Et biomimetisk kompleks med lipider, fytosteroler og ceramidlignende forbindelser gir næring og bidrar til å bevare fuktigheten. Oppstandelsesplante tilfører fukt og styrker hudens motstandskraft, mens prebiotisk glyserin og havreekstrakt støtter hudens mikrobiom.

 

Passer for:

  • Reaktiv og irritert hud
  • Tørr eller flassende hud
  • Områder i ansiktet og på kroppen som trenger ekstra komfort

 

Dokumenterte resultater:

  • Lindrer umiddelbart tegn på sensorisk irritasjon på ansikt + kropp* (kløe, svie og stramhet)
  • 94% er enige i at huden føles roligere + mykere**
  • 91% opplevde mindre reaktivitet, skorpedannelse + flassing***

Stabilizing repair serum

880,00 krPris
Antall
bottom of page